Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.07.2018, 14:12

Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. О.Г.Лелеченка

Меню сайту
Категорії розділу
Модель виховної системи школи [4]
Національно-патріотичне виховання [4]
Волонтери [0]

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Частина ІІ

Крім роботи з учнями на заняттях гуртків проводиться постійна індивідуальна робота педагогів з учнями по певних напрямках.

        Результативність роботи наступна :

1. Участь у районному  етапі  олімпіад із базових дисциплін :

                Список учнів, які стали переможцями та призерами предметних олімпіад :

 

1.Карповець Р., 11  клас, ІІІ місце у районній олімпіаді  з англійської мови, учитель Магура О.О., ІІІ місце  у районній  олімпіаді з української мови, учитель  Попик С.М., ІІ місце у районній  олімпіаді з правознавства, учитель  Худояр І.О.

2. Карповець Вадим , 8 клас, ІІІ місце  у районній олімпіаді  з історії, учитель  Журавель Ю.В.

3. Павлюченко Світлана, 8 клас, ІІ місце  у районній олімпіаді  з української мови, учитель Басараб  С.І.

4. Розумій  Людмила, 8 клас, ІІІ місце у районній  олімпіаді з правознавства, учитель  Худояр І.О.,ІІІ місце з математики ,учитель Мірошниченко Т.І., ІІ місце  у районній  олімпіаді з української мови, учитель  Попик С.М., ІІІ місце у районній олімпіаді  з російської мови, учитель Басараб С.І.

5. Івасюк Альона, 10 клас, ІІ місце   у районній  олімпіаді  з української мови, учитель Попик С.М.

6. Тарасенко Ярина, 11 клас, ІІІ місце  у районній  олімпіаді  з  трудового  навчання, учитель Голуб  В.М.

7.Бойко С.,ІІ місце в районній олімпіаді з математики , учитель Лоза Л.М., ІІІ місце  у районній  олімпіаді з української мови, учитель  Попик С.М.

8.Біньковська Я., ІІІ місце  у районній олімпіаді  з історії, учитель  Журавель Ю.В

9. Циганенко Крістіна , 9 клас  у районній олімпіаді з трудового навчання , ІІІ  місце, учитель Голуб В.М.; ІІІ місце у районній олімпіаді з  біології, учитель Сахненко І.П.

10.Костенко Р., 10 клас  у районній олімпіаді  з  географії , І місце , учитель Сахненко І.П.

 

  2.Участь у районному  етапі Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика.

    Список учнів, які стали переможцями та призерами  конкурсу:

             6 клас,Остапенко Є.,І місце ,учитель Сторчак Л.А.,учасниця обласної олімпіади.

             7 клас, Бойко С.,ІІІ місце,учитель Попик С.М.

            8 клас,Павлюченко С., ІІ місце ,учитель Басараб С.І.

            9 клас,Розумій Л.,І місце,учитель Попик С.М.

            11клас,Карповець Р.,ІІІ місце,учитель Попик С.М.

            3.Участь у районному етапі конкурсу – захисту робіт МАН:

1.Василевик Вікторія, 10 клас, І місце  в районному етапі конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт МАН, керівник Ковадло О.В.

2.Пасько К.,9  клас, ІІІ місце в районному  етапі конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт МАН, керівник Крикливець Н.М.

3.Циганенко К., 9 клас, І місце в районному етапі конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт МАН, керівникСторчак Л.А.

4.Карповець В.,8 клас, І місце в районному етапі конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт МАН, керівник Лоза Л.М.

4.  Кращі спортсмени школи:

 Московець Жанна, 10 клас – ІІІ місце  в районному етапі  з шахів; ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Тарасенко Ярина , 11 клас – І місце в легкоатлетичному  кросі , ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики

Довгаленко Наталія , 10 клас - І місце в легкоатлетичному  кросі, ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики

Акімов Валентини , 10 клас - І місце в легкоатлетичному  кросі, ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики;

Хилюк Олег , 6 клас - ІІІ місце  в районному етапі  з шахів;

Колташов Валерій,5 клас,ІІІ місце  в районному етапі  з шахів;

Береза Віталій,9 клас ІІІ місце  в районному етапі  з шахів;

Новоселецька Марія , 6 клас - ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві

Біньковська Яна , 8 клас - ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві; ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Шарова Дарина , 7 клас - І місце  в легкоатлетичному кросі , ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві, ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики; ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Нікітін Павло , 5 клас - І місце  в легкоатлетичному кросі , ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві

Кісельов  Владислав  , 8 клас - І місце  в легкоатлетичному кросі, ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві;

Карпенко Маргарита , 9 клас - І місце  в легкоатлетичному кросі , ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики;

Таран Дарина , 5 клас –  ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві;

Паська Катерина , 8 клас - ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Ширшак Роман , 9 клас - ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики;

Дерда Іван , 8 клас - ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві

Конопацький Віталій , 10 клас – І місце  в легкоатлетичному  кросі ;

Остапенко Олексій, 11  клас - ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики

Остапенко Сергій,8 клас, ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві

Конопацька  Вікторія , 9 клас - ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики

Глянько Ігор – 8 клас – І місце в легкоатлетичному кросі; ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві;

Бирюк Ілона – 9 клас, ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Бирюк Оксана – 9 клас - ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики;

Рудь Анастасія – 8 клас - ІІ місце  в районному етапі з легкої атлетики;

Руденко Віка – 8 клас - ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві

Шеремет Діана - ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві;

Таран В,ячеслав - ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві;

Сурмило Валентин - ІІ місце  в легкоатлетичному чотириборстві;

Яковина Світлана - ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Кондратенко Аліна -  ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Боженко Анна -  ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Шелест Валерія -  ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Микитенко Вікторія - , ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу;

Бойко Софія - , ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу.

5.  Павлюченко Оксана, 5 клас  зайняла  ІІІ місце в районному  мовно-літературному  конкурсі  ім. Т.Г.Шевченка;

Остапенко Єлизавета  - І місце в районному  мовно-літературному  конкурсі  ім. Т.Г.Шевченка;ІІІ місце в обласному  етапі  конкурсу;

Івасюк   Альона – ІІ місце в районному  мовно-літературному  конкурсі ім. Т.Г.Шевченка;

Карповець Руслана-ІІ місце в районному  мовно-літературному  конкурсі ім. Т.Г.Шевченка;

Бойко С. – ІІІ місце в районному  мовно-літературному  конкурсі ім. Т.Г.Шевченка;

Розумій Л. – І місце в районному  мовно-літературному  конкурсі ім. Т.Г.Шевченка.

6.Карповець Руслана – 11 клас, ІІІ місце у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об,єднаймося ж ,брати мої»

Василевич Анна - ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти ; ІІ місце в районному конкурсі  «Молодь обирає здоров,я», І місце  у районному конкурсі  КВН, , перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності

« Веселка».

Довгаленко Наталія - ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти; ІІ місце в районному конкурсі  «Молодь обирає здоров,я», І місце  у районному конкурсі  КВН.

Івасюк Альона -  ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти.  ІІ місце(районному) етапі Всеукраїнського фестивалю конкурсу «Молодь обирає здоров,я», І місце  у районному конкурсі  КВН , перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Конопацька Вікторія - ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти; ІІ місце в районному конкурсі  «Молодь обирає здоров,я», І місце  у районному конкурсі  КВН, , перемога у І (районному етапі) обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності

« Веселка».

Литовко Дар,я - ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти;  ІІ місце в районному конкурсі  «Молодь обирає здоров,я», перемога у І (районному етапі) обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Бойко Софія - ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти.

Московець Жанна - ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти; ІІ місце в районному конкурсі  «Молодь обирає здоров,я», І місце  у районному конкурсі  КВН, перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності

 « Веселка».

Литовченко Каміла - ІІ місце  в І(районному)етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти.; ІІ місце в районному конкурсі  «Молодь обирає здоров,я», І місце  у районному конкурсі  КВН, , перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності

 « Веселка». перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Шендерьов Андрій – 11 клас, І місце  у районному конкурсі  КВН,

Береза Віталій – 9 клас, І місце  у районному конкурсі  КВН.

Біньковська Яна –  перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Шарова Дарина -  перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Колядич Карина - , перемога у І (районному етапі) обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Остапенко Єлизавета -  перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Гарькавенко Яна – 5 клас,  перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка». перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Заєць Анастасія – 6клас, 5 клас, , перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка». перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Павлюченко Оксана – 5клас, , перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка». перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Кушніренко Вікторія -  перемога у І (районному етапі) обласного огляду конкурсу  тур огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка». перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Таран Дарина - перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка». перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Таран В,ячеслав - перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Васильченко Олександр - 5 клас, , перемога у І (районному етапі) обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності « Веселка».

Павлюченко Світлана – 8 клас, перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Береза Ангеліна – 3 клас, перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Шарова Поліна – 4 клас, перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Гуржій Вікторія – 3 клас, перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Шемет Катерина – 2 клас, перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Шинкаренко Дарина – 4, перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

Василевич Тетяна – 3 клас, перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

7.Розумій Людмила – 9 клас, ІІ місце в районному етапі математичного  конкурсу імені Остроградського.

Тарасенко Ярина – 11 клас, диплом ІІ ст.конкурсу  малюнка в районному етапі математичного  конкурсу імені Остроградського.

Бойко Софія – 7 клас, диплом ІІІ ст.конкурсу  малюнка в районному етапі математичного  конкурсу імені Остроградського. перемога в І етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село», ІІ місце у заключному етапі конкурсу – фестивалю дитячої творчості «Моє село».

          На кінець  2016-2017  навчального року  в школі  є 10  учнів , які мають  високий рівень навчальних досягнень. Ученицям  9 класу Розумій Людмилі, Циганенко Крістіні замовлені свідоцтва з відзнакою, учениці  11 класу Карповець Руслані замовлена Золота медаль,а учениці 11 класу Сахаровій  Ірині – Срібна медаль,які вони отримають при підтвердженні своїх результатів навчання на ДПА 9 клас та ДПА  у формі ЗНО 11 клас.

       Вагомим показником роботи директора на даний час є результативність участі в ЗНО випускників закладу. В 2017 році результати ЗНО будуть відомі в другій половині червня.

В закладі чітко налагоджена робота зі спонсорами і громадськістю. Відчутну фінансову допомогу надають такі господарства як СТОВ Мусіївське (керівник Стеценко М.В.), ДП «Нафком - Агро», виконавчий директор Білошапка В.Д., господарство «Баришівське», керівник Стасовський В.І., директор заводу «Лубнимаш» Плескач Ю.М. та приватні підприємці. За їх сприяння та за підтримки і допомоги районної державної адміністрації в школі в минулому році було проведено заміну частини вікон на енергозберігаючі, закінчується ремонт музею.

Оксана Олександрівна озвучила також і ряд питань, в яких є певні недопрацювання, і на які в 2017- 2018 навчальному році вона зверне особливу увагу як керівник закладу. В першу чергу це недостатньо налагоджена робота з батьками в питанні їх участі в роботі громадсько- активної школи. Тому з наступного навчального року заклад буде роспочинати роботу над стандартом «Залучення батьків».Технологією розвиваючого читання охоплені лише учні з 1 по 7 клас. В зв’язку з тим, що заклад працює вже близько 6 років над методичною проблемою, потрібно визначитися з новою. Особливої уваги потребує матеріально- технічна база спортивної зали. Необхідно посилити роботу колективу щодо співпраці з періодичними виданнями. Одним із самих головних завдань на 2017-2018 навчальний рік є якість підготовки випускників до участі в ЗНО.

На кінець 2016-2017 навчального року в школі було 10 учнів, які мають високий рівень навчальних досягнень.

Учнів, які закінчили школу з Золотою чи Срібною медаллю – 2.

Дві учениці 9-го класу отримали свідоцтво з відзнакою.

ВИСТУПИЛИ: Заступник директора школи Тарасенко Л.О., яка відмітила, що одним із пріоритетних напрямків роботи директора школи в цьому році було вирішення матеріально- технічних проблем закладу.  

ВИСТУПИЛИ: Практичний психолог школи Мартосенко С.І., яка проінформувала, що директор школи постійно переймається психологічним кліматом серед учнів та батьків. Так, за рекомендацією Магури О.О., практичний  психолог школи на початку ІІ семестру проводила індивідуальні заняття з учнями, які мали високий рівень навчальних досягнень в 4 класі, але не підтвердили свої результати в 5.

 

 

      ВИСТУПИЛИ: Заступник директора школи Гарнаженко Л.П., яка повідомила, що адміністрація школи проводить постійну, безперервну роботу щодо поширення та пропаганди подвигу Героя України О.Г.Лелеченка. Директор школи Магура О.О. вносить великий внесок в співпрацю з нашими шефами, працівниками електроцеху ЧАЕС,їх адміністрацією та профспілковим комітетом.

УХВАЛИЛИ: 1. Роботу директора школи Магури О.О. вважати доброю.

  1. Визнати, що директор школи Магура О.О. відповідає займаній посаді.
  2. Довести рішення загальних зборів до відому відділу освіти, сім,ї, молоді та спорту Лубенської РДА та висвітлити його на сайті школи,(до 10.06.2017).

 

ГОЛОСУВАЛИ: «за» - 43; «проти» -0; «утримались» - 0.

 

 

Голова зборів: Магура О.О.

Секретар: Басараб С.І

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz