Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 11:34

Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. О.Г.Лелеченка

Меню сайту
Категорії розділу
Модель виховної системи школи [4]
Національно-патріотичне виховання [4]
Волонтери [0]

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Учні школи , які закінчили заклад з відзнакою    

Золота медаль

1969 р. -Лебединець М.О.

1970 р. - ТкалунТ.А.

1971 р. - Жорняк Т.В., Мілова А.О., Мара В.П., Трубка Н.І.

1972 р. - Зубченко Л.С., Панченко С.Б., Ставицький В. А., Щербань О.І.

1973 р. - Богатиренко А.Л.

1974 р. - Василенко С.Г., Палагута О.М. , Кочерга Н.А., Богатиренко Н.О.

1976 р.- Петрова Л.А. , ГанжаН.Л., Воронець А.П., Багмет Т.Ф., Бондаренко Н.М.

1977 р.- Манжара О.М.. Жорняк Л.В.

1978 р.- Васильченко С.О., Клепач Т.І., Прокопенко С.І.

1980 р.- ЯвтухН.Р.

1981р.- Кириленко Л.В., Береза Л.Г., Литовченко С.Д., Петрова Т.А., Брайловська С.Г., Якименко С.М.

1982р.- Дубина О.А., Карпенко Л.І., Павлик В.І., Якименко Н.А., Якимеико В.І.

1983 р.- Порох Л.М.,Гайдуков С.Ю.,Радько А.І.

1984 р.- Береза Н.Г.

1985 р. - Бращенко Л.М., Яцкевич К.М., Сердюк С.О.

1986 р.- Бабич В.О.

1987 р.-ХудоярЛ.І.

1988 р. -Христиченко О.О.

1 990 р. - Даниленко С.Ю. , Таратута О.Б., Тарасенко Т.Г., Бабич О.О.

1991 р. - Мотченко Л.А., Яковина С.І.,Федорова Н.А., Ротор Н.В.

1992 р. - Ус Т.В.,Говоруха Г.В., Даниленко І.М., Адамович Н.Ф., Манжара Н.М.

1993 р. - Гак П.В., Бабич І. А., Павлусь Н.М., Тарасенко О.Г.

1994 р.- Кривенко Т.Ї., Маховський О.М., Німець Н.В., Юркова Т.В.

1995 р. - Можейко Т.М., Мотченко Н.А., Павлусь В.М.

1996 р. -Надточій В.О.

1997 р. - Ананко А.Б., Перебийніс Ю.О., Демиденко Є.В.

1998 р. - Гриценко О.М. , Дешевий О.А., Якименко О.О.

1 999 р. - Білошапка Н.Д. , Несмирна В.В., Плескач О.Ю.

2001 р. -Ананко А.Б., Ґалаґан Л.М.,Непийвода І.В., Покотелюк Т. М., Сидоренко А.І.

2002 р. - Даниленко Ю.В., Крутій І.М., Мірошниченко В.Г., Перебийніс І. О.

2003 р. - Дем'яненко І. О., Луговенко Л.М., Остапенко А.І., Плескач О.Ю.Бабич О.О.

2004 р.- Колбун О.С. Колесник О.О.

2005 р.- Крутій А.М. Лоза В.В. Мейєр Н.Ю. Рудь Н.В.

2006 р.- Носкова М.М.

2008 р.-Гончар Л.Ю. Іванчук Т.Р.

2010 р.-Сторчак С.В. Нестеренко Ю.В.Нестеренко В.В.

2012 р.- Кривенко І.Л.

2014 р.- Гончар А.Ю., Грецька М.С., Михайлова Т.В., Плескач В.С., Шеремет Д.О.

Срібна медаль

1987р. -Гриценко О.О., Мокляк С.С., Васильченко Т.О.

1988 р. -Сивоглаз Л.І., Даниленко Л.М., Гайдуков О.Ю.

1989 р.-Ганжа В.Г.

1990 р.- Владіміров О.Б.

1991р. -Мокляк В.С.

1999р. -Німець   Н.В.

2001 р. - Мерзляк Ю.Л.

2003 р, - Можейко В.М., Остапенко М.Л.

 

Досягнення школи за останні 3 роки :

 

Всеукраїнські учнівські  олімпіади із базових дисциплін ( ІІ етап ) :

І місце – 15 учнів ;

ІІ місце – 14 учнів ;

ІІІ місце – 15 учнів ;

 

ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П .Яцика

І місце – 2 учні ;

ІІ місце – 10 учнів ;

ІІІ місце – 5 учнів ;

 

 

Конкурс- захист науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН

Секція « Біологія» - ІІІ місце ;

Секція «Філологія та мистецтвознавство » - ІІ місце;ІІ м. ; ІІ м.;ІІІ м.
 
Секція "Фізика" - ІІІ м.
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz